Oferta

Masy serii P

Masy ceramiczne serii P produkowane są w specjalnym procesie technologicznym (przemiał na mokro, przesiewanie, filtracja, odpowietrzanie, etc ) w oparciu o glinę pochodzącą ze złóż znajdujących się na terenie województwa świętokrzyskiego. Masy plastyczne są w pełni ekologiczne – nie zawierają żadnych dodatków chemicznych przez co są szczególnie polecane do prac z dziećmi.

Cechą charakterystyczną naszych mas jest niepowtarzalny kolor - po wypaleniu ceramika przybiera barwę od ceglastoczerwonej, przez wiśniową aż do wyrazistego brązu.

Masy serii C

Masy ceramiczne serii C produkowane są na bazie surowców pochodzących ze złóż na terenie województwa dolnośląskiego, nie zawierają chemicznych dodatków korygujących. Przeznaczone są do wytwarzania ceramiki użytkowej i artystycznej formowanych ręcznie, mechanicznie, na kole garncarskim.

Produkujemy masy w dwóch rodzajach:
- jako masy plastyczne do produkcji ceramiki użytkowej i artystycznej
- jako masy lejne (gęstwa gotowa do użycia) do wyrobów odlewanych w formach gipsowych

Masy serii CGS

Masy ceramiczne serii CGS szamotowe i bezszamotowe, produkowane są przez nas na bazie komponentów dostarczanych do nas z firmy Goerg & Schneider GmbH u. Co. KG. Produkowane masy znajdują zastosowanie w produkcji kafli piecowych, ceramiki użytkowej (naczyń) i artystycznej Jesteśmy przekonani, że nasza propozycja mas znajdzie Państwa uznanie i stanie się kolejnym korzystnym elementem naszej współpracy.

Masy G&S

W ramach poszerzania oferty produktowej wprowadzamy do sprzedaży masy produkowane przez G&S Keramische Massen.

Oferta hurtowa

Zamówienia od 1 T ( big bag, paleta), w przypadku upłynniaczy od 1 worka

Zapytania prosimy kierować na adres biuro@ cercom.info